neděle 15. května 2016

NÁROČNÝ,

ale super týden, utekl jak voda. 
Začalo to vlastně už o víkendu. 
Příjímaly jsme návštěvy,


 zachraňovaly pana ještěra před utonutím v zahradním umyvadle,


 upekly první rebarborový koláč,

 v týdnu jsme přežily poslední školkovou besídku 
(ač bych měla být nadšená, vydýchaný vzduch ve školní třídě, zvednuté ruce odhalující mokré kruhy v oblasti podpažních jamek filmujících tatínků a nekonečné recitace snaživých dětí trvající téměř hodinu mi nedovoluje patřičně se radovat z vlastní dcery hrající hlavní roli "babky" :-)).Zvládly jsme taky Miinu první vernisáž (Miinu a dalších 30 dětí, ale pyšná na ni jsem, to zase jo).a návštěvu Kovozoo


Taky jsme konečně přestěhovaly Mínu do letního bytu na terase. Snad to děvče zvládne (minule jela s náma na chalupu a celý víkend naštvaně odmítala vystrčit hlavu z krunýře).


Já jsem zahájila pokus o jarní úklid (zatím ne zcela úspěšný), urovnala si chaos v hlavě a opět si potvrdila, že dvakrát do jedné řeky nevstoupiš a že lidi se nemění. 
A tak jedeme dál. 
Co nás nezabije.... ;-).
 

5 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahojky, tak jako vždy - máte dny nabité, spousty krásných zážitků... Zmínka o naštvané Míně mě pobavila :) Konec máš úplně filozofický, taky mám nad čím přemýšlet. Ať se daří!! Anabel :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslala jsem ti rozuzlení filozofické hádanky mailem ;-).

   Vymazat
 3. Zoo je tak úžasné, že som ožila:-)))
  Ale najviac vy baby!!!! Také ste vydarené, všetky, aj s pink návštevou, aj s tvrdopancierovou hlavatou Miinou a ty si ale trieda!

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné zážitky. V KovoZoo by se mi taky líbilo.

  OdpovědětVymazat